Пн-Пт с 09:00 до 20:00, суббота с 10:00 до 17:00, Воскресенье - выходной

Купити китайський телефон Луцьк

 

Цікава і в той же час вигідна пропозиція для жителів м. Луцьк. Ви маєте можливість замовити дешеві китайські копії відомих брендів такі як копія Iphone, копія Nokia, копія Samsung, китайські планшети  за доступними для кожного цінами. Наш магазин зацікавлений в тому щоб наші покупці  завжди залишалися задоволені покупкою, тому ми продаємо тільки якісні товари які були неодноразово протестовані  нашими працівниками, а також покупцями, про що  й свідчить потрійна гарантія.

Телефони з Китаю з кожним днем стають все більш популярними серед жителів Луцька та області (Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Колки, Горохів, Ківерці, Нововолинськ, Маневичі). Копії мобільних телефонів володіють високою функціональністю: 2-3 сім карти, ТВ-тюнер, GPS. Wi-Fi, сучасна операційна система Андроїд (Android).

Отже купуючи китайський телефон, Ви можете бути впевнені що купуєте якісну продукцію за досить доступною ціною. Щоб отримати більш детальну інформацію дзвоніть за номером який побачите зверху на сайті.